info@ekoendustri.com

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

EKO Endüstri, metale şekil veren, inovasyona açık ve müşteri odaklı bir firma olup; 1999 yılında Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne sürekli büyüme kaydeden firmamız bugün toplam 5800 m² kapalı, 7500 m² açık alan üzerinde faaliyetlerine devam etmektedir.  
 
Firmamız ilk kurulduğu yıllarda uydu anten ve ekipmanlarını üretirken, esnek üretim ve çözüm ortağı olarak çalışma prensiplerini benimsemiş olmasının getirisi olarak müşteri ve ürün yelpazesini süreç içerisinde genişletmiştir. 2004 yılında Decathlon firmasının Türkiye’deki tek spor aleti üreticisi olma başarısını kazanarak, bünyesine spor aletleri üretimini de dahil etmiştir. 2006 yılından beri ise Ar-Ge çalışmalarının bir sonucu olarak soğuk dövme dalında Türkiye’nin uzman ve lider firmaları arasına girmiştir. Süreç içerisinde uluslararası ticarette gücünü artırarak 2011 yılı itibari ile de dünya devlerinden IKEA ile çalışmaya başlamıştır.   
 
EKO Endüstri’yi kuran bizler için, şirketimizin geleceğini güvence altına almak ve şirketimizin sürdürülebilirliğini sağlamak için, hep birlikte aynı hedefler doğrultusunda çalışmak, firmamızın temel inanç değerlerini oluşturmaktadır. Bu inançla, firmamızda, her konuda mükemmele ulaşmak için, 2012 itibari ile yalın üretim çalışmalarını faaliyete geçirmiş bulunmaktayız ve öncelikle yöneticilerimiz ve tüm çalışanlarımızla bu konudaki iyileştirme çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Eko Endüstri, ileri teknolojiyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışıyla, 2017 yılında firmamızda Tasarım Merkezi kurduk.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın