info@ekoendustri.com

Faydalı Dökümanlar
Buradasınız: Anasayfa / Faydalı Dökümanlar

EKO Soğuk Dövme olarak bu güne kadar gücümüzü bilgimizden ve tecrübemizden aldık. Ancak her şeyden önemlisi bilginin paylaşıldıkça arttığına, büyüdüğüne ve kendini geliştirdiğine inanıyoruz. Bu nedenle bilgilerimizin doğruluğunu güncel tutmak, her daim teknolojiyi yakalayabilmek için araştırmalardan, deneylerden faydalanıyor, kalitemizi siz müşterilerimiz için artırıyor ve çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Eğitime, araştırmaya olan inancımız ve saygımız, bizleri üniversiteler ve araştırmacılarla iş birliği yapmaya iterken elde ettiğimiz bilgileri de emeğe saygı duyarak araştırmacıların isimleriyle birlikte sitemizde yayınlamaktan gurur duyuyoruz.

Sitemizde soğuk şekillendirmenin tanımını, soğuk dövmenin ilkelerini, soğuk dövme kalıplarını, soğuk dövme simülasyonlarını İngilizce ve Türkçe makalelerde bulabilirsiniz.

Tüm bu yayınları hazırlayan, araştırmaları yapanlara; bilgilerini bizlerle paylaşan soğuk dövmenin bir adım öteye taşınması için emek sarf eden araştırmacılara, müşterilerimize ve rakiplerimize teşekkür ediyoruz.
 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın