info@ekoendustri.com

İŞ ETİĞİ
Buradasınız: Anasayfa / İŞ ETİĞİ

Eko olarak tüm işlerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelik verdiğimiz değerlerimizdir. Çalışanlarımız tüm iş süreçlerindeki ilişkilerinde doğruluk ve dürüstlük ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.


Eko çalışanları olarak önem verdiğimiz unsurlardan biri de; müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların özel bilgilerinin korunmasıdır.


Firmamıza ait özel bilgiler; ticari sırlar, mali bilgiler, personel özlük haklarına ait bilgiler, müşteriye ait bilgiler ve üçüncü şahıslarla akdedilen bilgiler, ilgili taraflarla imzalanan anlaşmalarla imza altına alınır.


Mevcut görevlerimizden yararlanarak; iş münasebetinde bulunduğumuz kişi ve kuruluşlardan kişisel çıkar sağlamayız.


Yasal sorumluluklarımız yanında; müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, topluma ve şahıslara, Eko Endüstri olarak sorumluluklarımızın bilincinde olup, yerine getirmek için özen gösteririz.
Eko çevreye karşı duyarlı hareket ettiğini ve edeceğini, tüm çalışanlarına, müşterilerine ve tedarikçilerine taahhüt eder. Büyüme stratejilerini, gelecek nesillerin gereksinimlerine zarar vermeden gerçekleştirmeyi hedefler.


Geleceğimiz olan çocukların ve gençlerin, yasal yaş sınırı altında çalıştırılmasını, ne bünyesinde, ne de tedarikçilerinde müsaade etmez. Tedarikçileriyle yaptığı görüşme ve anlaşmalarda ‘’yasal yaş sınırı altında işçi çalıştırılamaz’’ maddesi üzerinde özellikle durularak, çalıştırılması durumunda kesinlikle kendileriyle çalışılamayacağını, kesin bir dille sözlü ve yazılı ifade eder.


Eko çalışanları, ülkesini seven birey bilinciyle gelenek ve kültürlerine duyarlı şekilde hareket eder. Demokrasinin, insan haklarının ve çevrenin korunması, suç ve yolsuzlukların ortadan kaldırılması bizim için çok önemlidir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın