info@ekoendustri.com

Üretim
Buradasınız: Anasayfa / Üretim
EKO Endüstri olarak, bilinen kalite ve teminat politikamız çerçevesinde, tüm üretim aşamalarını kapsayacak biçimde, kusursuz üretim adına, gereken tüm malzemeleri ve kalıpları yetkin Ar-Ge ekibimiz ile kendi tesislerimizde üretmekteyiz. Bu sayede bir kurum kültürü olarak benimsediğimiz kusursuz kullanıcı memnuniyeti ve sürekli gelişim ilkemizi perçinleyerek tüm üretim süreçlerimizi kullanıcı odaklı bir hale getirmiş bulunmaktayız. 
 
Sektörünün öncü firmalarından olmanın verdiği sorumluluk bilinci ve tecrübe ışığında, üretim ve sipariş aşamalarının tümünde, kullanıcılarımıza alternatif çözümler sunuyoruz. Fiyat ve lojistik alanlarındaki üstünlüğümüzü her zaman müşterilerimizin menfaatleri doğrultusunda kullanıyor ve bunu temel değerlerimizden biri olarak kabul ediyoruz.
 
 
1998 yılından beri çanak anten sektöründe uzmanlaşmış olan firmamız bugüne kadar iç ve dış piyasada 200’ün üzerinde müşteriye ulaşmış olup, Vestel, Arçelik, Beko, Grundig ve Digiturk gibi sektörün lider markalarına ve dış pazarda da 13 ülkeye yayılan dev ihracat hacmiyle her geçen gün sektörünün en güçlü üreticilerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 2010 yılında gerçekleştirdiğimiz uydu anten satış rakamlarımızın sayısı 10.000.000 adedi geçmiş bulunmaktadır.
 
Farklı boy ve ebatlarda çanak yüzeyi üretebilme, farklı montaj ekipmanları üretebilme, istenilen renkte uydu anten üretebilme kabiliyetlerimiz bizim bugüne kadar tercih edilirliğimizi artıran etkenler olmaktadır. Delikli çanak anten üretimimiz ise, özellikle ihracatımızı İngiltere gibi rüzgârlı bölgeler için artırmakla birlikte, antenlerimizin 150 metreden sonra görünmezlik özelliği kazanması, görüntü kirliliğini azaltmış olma özelliği ile Avrupa ülkelerinde birinci tercih nedeni olmamızı sağlamıştır.
 
 
 
 
2004 yılından beri ise, Decathlon firmasının Domyos markası ile Türkiye’deki tek metal grubu üreticisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Decathlon henüz Türkiye pazarına girmeden, özellikle fitness gruplarına yönelik üretimle başlayan iş ortaklığımız halen büyüyerek devam etmektedir. Ar-Ge grubumuz ile, iş ortağımızdan gelen taslak çizimlere uygun prototip ürünler geliştirip, prototipleri önce kendi bünyemiz de testlere sokmaktayız. Sürekli üretime yönelik çözüm önerilerimizle birlikte, protiplerimiz Domyos tarafından test edilip uygunluk almasının ardından, seri üretime geçmektedir. Seri üretim aşamasında da optimum üretim metotları ve ürün geliştirme uygulamaları ile ürün geliştirme ve maliyet iyileştirme çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  Decathlon firması ile bugüne kadar toplam 10 ayrı ürünü seri üretime geçirmiş bulunmaktayız, 2 ayrı ürün ise test aşamasında devam etmektedir.
 
 
2011 yılından beri ise, firmamız IKEA firmasına, Türkiye’deki tek sac ve boru-profil grubu üreticisi olarak, üretim yapmaktadır. Firmamız yıllardır edindiği seri üretim ve metal şekillendirme tecrübesini bir dünya markası olan IKEA firması ile daha da geliştirmeye devam etmektedir.  
 
 
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın